Popis

Stále máme nedostatek šikovných obráběčů prp klasické stroje, spíše pro větší soustruhy. Kdo má zájem a snahu, je možnost zaškolení.

Náplň práce:

  • soustružení čel a povrchů, srážení hran, vrtání děr
  • nebo frézování strojních součástí, případně hoblování ploch
  • nebo broušení děr, případně ostření nástrojů
  • ruční čištění a odmašťování
  • vázání břemen
  • spolupráce na nápravných opatřeních

Požadujeme

  • vyučení v oboru obráběč kovů
  • praxe výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • vazačský průkaz, jeřábnický průkaz (dálk. ovládání) výhodou
  • práci na směny
  • zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • finanční ohodnocení nad průměřem v regionu
  • flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky, pojištění, relax)
  • hrazené příplatky i nad rámec zákona
  • možnost odborného rozvoje a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v areálu
  • hrazenou lékařskou péči
  • firemní akce

V případě zájmu prosím zašlete CV v českém jazyce na email: personalni@pspeng.cz.