Popis

Pro tým elektro hledáme kolegu, který pomůže se zadáváním a kontrolou projektů návrhu elektrotechnických zařízení a provozních souborů.

Náplň práce:

  • projektování elektrotechnických zařízení, provozních souborů
  • zpracování technických podkladů nabídek
  • komunikace se zákazníkem a subdodavateli v oblasti specifikace zakázky
  • spolupráce s konstrukcí při výběru vhodných komponentů pro dané zařízení
  • tvorba dokumentace k zakázce
  • spolupráce při realizaci zakázky na stavbě při montáži a uvádění do provozu
  • spolupráce na zkouškách a předávání díla zákazníkovi

Požadujeme

  • SŠ elektro (automatizace výhodou)
  • zkoušky podle vyhlášky č. 50/78 Sb.
  • orientace v návrhu silnoproudých a ovládacích obvodů
  • orientace v projektování CAD
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • schopnost dorozumět se AJ
  • řidičské oprávnění sk. B
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • ochota učit se a zdokonalovat

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • flexibilní zaměstnanecké výhody
    (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • možnost stravování v areálu
  • dotované jazykové kurzy
  • zaměstnanecké akce

V případě zájmu prosím zašlete CV v českém jazyce na email: personalni@pspeng.cz.