Popis

Pro tým elektro hledáme kolegu, který pomůže se zadáváním a kontrolou projektů návrhu elektrotechnických zařízení a provozních souborů.

Náplň práce:

Řízení, koordinace a realizace elektro projektů. Řízení dodavatelů.
Kompletace dokumentace k zakázce.
Příprava a vedení projektových dokumentů (plán, rozpočet, reporty, seznam rizik a problémů), projektová komunikace, monitoring.

Pokud jste absolvent:

  • práce pod vedením osoby odpovědné za projekt
  • účast na řízení, koordinaci a realizaci projektů
  • kontrola nákladů, dodržování termínů, včasná komunikace problémů a návrhy řešení

Požadujeme

  • min. SŠ technickou (zaměření elektro, automatizace)
  • orientaci v dokumentaci elektro projektů
  • zkoušky podle vyhlášky č. 50/78 Sb. výhodou
  • orientace v Autocadu, Inventoru výhodou
  • znalost AJ / RJ – dle znalosti pak bude přidělena oblast zakázek
  • znalost práce s PC (MS Office), ŘP sk. B
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • ochotu učit se a zdokonalovat
  • ochotu cestovat (ČR i zahraničí)

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • flexibilní zaměstnanecké výhody
    (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • možnost stravování v areálu
  • dotované jazykové kurzy
  • zaměstnanecké akce

V případě zájmu prosím zašlete CV v českém jazyce na email: personalni@pspeng.cz.