Švehlova střední škola polytechnická ProstějovPopis školy

Škola nabízí ucelený systém vzdělání v oborech středního vzdělání s výučním listem i maturitní zkouškou. Její výhodou je i to, že nabízí dvouletý obor středního vzdělávání s výučním listem Provozní služby. Škola je vybavena několika odbornými učebnami, tělocvičnou, posilovnou a praxe je zajišťována na smluvních pracovištích.

Škola má vlastní stravovací a ubytovací kapacity. V rámci výuky mohou žáci získat zdarma oprávnění pro svařování elektrickým obloukem a pro svařování plamenem, řidičský průkaz skupiny B, C, T. Studenti učebních oborů s výjimkou oborů Mechanik opravář motorových vozidel, Opravář zemědělských strojů, Instalatér, Montér suchých staveb, Zahradnické práce, Provozní služby a Opravářské práce mají možnost získat finanční podporu v rámci Učňovských stipendií OL kraje.

Jsme škola, kde žáci rozvíjejí své schopnosti a kultivují svou osobnost, hledají vlastní cesty k sebepoznání a sebevyjádření, prožívají a obohacují svůj život o nové zážitky, inspirují sebe i druhé, získávají cenné zkušenosti pro další uplatnění v osobním i profesním životě.

IČO: 00566896

Kontakty

Informace

svehlova@svehlova.cz

+420 582 345 624